Sveikata

Masažuojančios šlepetės – kas tai?

masazines slepetes su naturaliais akmenimis

Akupunktūra, akupresūra, taškinis masažas – tūkstantmečius skaičiuojantis rytų kultūros išradimas (gydymo metodas), kurio paskirtis buvo stimuliuojant tam tikrus kūno taškus atnaujinti gyvybines jėgas. Maždaug prieš tris tūkstančius metų, vos atsiradus šiam gydymo metodui, jam buvo naudojami aštrūs ir itin smailūs daiktai, kuriuos ilgainiui pakeitė adatos. Daug metų akupunktūra buvo tobulinama ir derinama su kitomis procedūromis, kol išpopuliarėjo ir plačiai paplito – šiandien jos principai tikslingai siejami su neurologija bei konkrečiais skausmo malšinimo modeliais. Ir atlikti šią procedūrą šiandien nėra sudėtinga – siūloma įvairių pagalbinių ir itin veiksmingų priemonių, pavyzdžiui, masažuojančios šlepetės, kurias mūvint nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų, jos veikia savaime, rezultatą leisdamos pajausti itin greitai.

Išties pati taškinio masažo procedūra iki šių laikų nėra stipriai pakitusi: kaip ir prieš kelis tūkstančius metų, taip ir dabar – laikomasi tų pačių bendrųjų gamtos dėsnių ir principų, į žmogaus organizmą žvelgiama kaip į visumą ir stengiamasi ne gydyti sutrikimus, bet atrasti ir šalinti konkrečias jų priežastis. Pavarčius medicininius šaltinius, sunku suabejoti, kad norint džiaugtis gera savijauta, reikia skirti dėmesio savo… pėdoms! Teigiama, kad būtent pėdos yra viena svarbiausių kūno dalių,  kuriai per dieną tenka gana daug krūvio. Be to, būtent pėdos turi sąsajų su visu kūnu, nes jose yra daugybė nervų galūnėlių, išsiraizgiusių po visą kūną. Tad stimuliuojant pėdas, pasekmes jaus visas kūnas.

Kad pėdoms reikalinga priežiūra ir jos itin susijusios su bendra žmogaus savijauta, neabejojama. Tačiau ne visi žino, kaip tas pėdas tinkamai masažuoti, o ir greitas gyvenimo tempas, ribotas laikas sau, skubėjimas viską suspėti ne visada leidžia tų žinių įgyti…

Masažuojančios šlepetės – profesionalus pėdų masažas namuose

Masažuojančios šlepetės, jas mūvint, atlieka pėdų masažą – vieną iš neįtikėtinai atpalaiduojančių gydymo būdų. Iš tiesų, pėdų masažas grindžiamas refleksologija, t. y. stimuliuojami tam tikri pėdoje esantys aktyvūs taškai ir tokiu būdu padedama žmogui išgyti arba išvengti įvairių ligų. Žinoma, kad nervai ar refleksiniai taškai eina per visą žmogaus kūną: nuo apačios (kojų) į viršų (link galvos), apimdami visus kitus gyvybiškai svarbius organus, todėl veikiant pėdas, veikiami ir visi kiti organai. Negana to, ne veltui Rytų medicinoje pėdos laikomos viena svarbiausių kūno dalių – būtent jose slypi daugiau nei 600 akupunktūros taškų, turinčių teigiamą poveikį organizmo veiklai. Tad ar galima suabejoti, jog pėdoms reikalinga reguliari priežiūra?

Kaip veikia masažuojančios šlepetės?

Masažuojančios šlepetės pradeda veikti iškart, kai liečiasi su pėdomis. Šis produktas sukurtas taip, kad į šlepetes integruoti natūralūs akmenukai masažuotų pėdose esančias nervų galūnėles, tokiu būdu pagerindamos pėdų ir blauzdų būklę, sumažindamos kojų nuovargį ir kitų kūno dalių raumenų įtampą. Maža to, įrodyta, jog masažuojančios šlepetės, atlikdamos taškinį pėdų masažą, padės kovoti ir su virškinamojo trakto ligomis, pagerins kraujotaką, organizmui sugrąžins energijos pusiausvyrą.

Beje, reguliarus vaikščiojimas su masažuojančiomis šlepetėmis nepamainomas tiems, kurie dirba stovimą, sėdimą bei fizinį darbą.

Kodėl verta įsigyti masažuojančias šlepetes?

Masažuojančios šlepetės su akmenimis buvo kuriamos tiems, kurie nori jaustis gerai, nuolat trykšti energija ir pozityvumu, kurie rūpinasi savo sveikata ir gera dvasine bei fizine savijauta.

Masažuojančių šlepečių pagrindas – natūralūs akmenys, kurie pagal rytų mediciną pritaikyti taip, kad stimuliuotų reikiamus akupunktūros taškus bei gerintų kraujo cirkuliaciją. Tačiau tai tik keli privalumai, kurios suteikia šlepetės, nes jos taip pat:

  1. Stimuliuoja svarbiausius akupunktūros taškus, esančius pėdose.
  2. Atpalaiduoja ir nuima kojose susikaupusią įtampą.
  3. Mažina skausmą.
  4. Stiprina imunitetą, suteikia energijos, gerina miego kokybę.

Vienas esminių akcentų – masažuojančioms šlepetėms pagal senovės rytų mediciną buvo atrenkami specialūs akmenys: nefritas, juodasis bazaltas ir baltasis marmuras, kurie daro teigiamą poveikį žmogaus sveikatai. Ypač naudingi juodasis bazaltas ir nefritas, sukuriantys magnetinį lauką ir skleidžiantys neigiamo krūvio elektronus, kuriais įkraunamas organizmas. Beje, nefritas yra sudarytas iš itin naudingų ir reikalingų mikroelementų (cinko, magnio, geležies ir kt.), kurios žmogui yra gyvybiškai svarbios.